İzin ve Mesai Yönetimi

Personelinizin izin ve mesailerini Bulut-IK'da yönetin

İzin ve Mesai Yönetimi

Personel izin taleplerini, ücretli ve ücretsiz izinlerini, fazla mesailerini takip edebileceğiniz, İzin ve mesai yönetimi modülünde önceliğimiz, doğru kararları hızlıca almanızı sağlamaktır.

İzin taleplerini belirlerken aynı departmanda çalışan ve aynı işi yapan iki personelin izinlerinin çakışmaması için gerekli kontrol ve onay süreçlerinin aktif olduğu izin ve mesai yönetimi modülünde, izin süreçlerinin hızlandırılması için gerekli onay mekanizmalarını tanımlamaktadır.

İzin ve mesai yönetiminin temel amaçlarından biri de personelinizin yapmış olduğu fazla çalışmaları ve mesaileri takip ederek, yapılacak ekstra ödemeleri otomatik hesaplaması ve işinizi kolaylaştırmasıdır.

Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..