İnsan Kaynakları süreçlerinizi çözmek için yola çıktık. Sizlerin işinizi geliştirmeye odaklanmanızı istiyoruz.

2002 yılından beri yürüttüğümüz ERP projelerinden edindiğimiz deneyim ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri, yazılım geliştiricilerimiz ve tasarımcılarımız ile yorumlayarak Bulut-IK insan kaynakları yazılımını geliştirdik.

Bulut-IK platformunu bulut sistemi üzerinde yapılandırarak her boyuttaki şirket için mükemmel bir çözüm haline getirdik. Bu çalışmaları yürütürken, esneklik ve performanstan ödün vermedik, ancak maliyet ve karmaşıklığı ortadan kaldırdık.
parallax background

Bulut-IK

İnsan Kaynakları Bulut Teknolojisi İle Her Yerde

Her şey nasıl başladı


 

Başlangıçta, tamamen bordro çözümü ile devam eden yolculuğumuz artan taleplerle yeniden şekillenerek Bulut-IK’yı ortaya çıkardı… İnsan kaynakları çözümünde süreçlere değil, insana odaklanarak hareket ettiğimiz Bulut-IK çözümümüz şimdi daha modüler ve kolay kullanım özellikleri sunmaktadır.

Müşterilerimizi dinleyerek ve nihayetinde daha fazla modül ekleyerek, ekran arayüzlerini geliştirerek ve kullanıcı deneyimine odaklanmaya devam ederek mevcut özellikleri genişletmeye başladık.

Bu süreç içerisinde, hedefine insan odaklı yaklaşımı koyarak, müşterilerimizle birlikte büyüyen ve büyürken de merkezinde “insan odaklı hareket etmek” temel odağımız ve misyonumuz olmaya devam etti. Başından beri özel olarak düzenlenen Bulut-IK, tüm şirketler için ideal insan kaynakları uygulama platformu olma misyonuyla istikrarlı bir şekilde büyüyor.

 

 

Hedefimiz,

İnsan kaynakları çözümlerimizle, başarılarınıza katkı sağlamak için çalışıyoruz. İşlerinizi daha kolay ve sürdürülebilir kılmak adına, zor olan süreçleri kolaylaştırarak, hedefinize odaklanmanızı sağlıyoruz. İşlerinizi kolaylaştırmak ve çalışma hayatını sizin için daha iyi hale getirdiğimizi bilmek bizi mutlu edecektir.

Sizi desteklemek için çalışıyoruz…

 
parallax background

Microsoft Dynamics ERP çözümleri ile entegre çalışan Bulut-IK çözümünü hemen şimdi deneyin.