Zimmet Yönetimi

Personelinize zimmetlediğiniz her türlü demirbaşı Bulut-IK'da yönetin

Zimmet Yönetimi

Personelinize zimmetlediğiniz tüm telefon, tablet, notebook, şirket hattı ve araçların kaydını güncel olarak yönetebileceğiniz ve takip edebileceğiniz modülümüzdür.

Tahsis ettiğiniz telefon hatlarının güncel harcamalarını, araç benzin masraflarını ve donanım arıza takiplerini de yönetebileceğiniz Zimmet yönetimi uygulamasında, takip fişlerinin oluşturulması ve raporlanması çok daha kolay ve erişilebilir.

Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..