Seyahat ve Konaklama Yönetimi

Personelinizin seyahatlerini ve konaklama giderlerini Bulut-IK'da yönetin

Seyahat ve Konaklama Yönetimi

Sürekli sahada olan çalışanlarınızın masraflarını yönettiğiniz, seyahat ve konaklama planlarını yaptığınız, gider pusulalarını organize ederek, maaş hesabına aktardığınız seyahat ve konaklama yönetimi ile süreçleriniz kontrol altında. Yönetici onayları, masraf biçimleri ve konaklama kriterlerinin yapılandırılması ile maliyetlerinizi yönetmek şimdi daha kolay ve yönetilebilir.

Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..