Masraf Yönetimi

Masraflarınızı Bulut-IK'da yönetin

Masraf Yönetimi

Masraf yönetimi ile şirketiniz çalışanlarının sahada yapmış oldukları faaliyetler sırasında oluşan maliyetleri girdiği ve bunların yöneticiler tarafından onaylanarak, personel hesabına yatırılması için ödeme planını oluşturulduğu modüldür.

Masraf yönetimi modülü ile şirketiniz çalışanlarının yaptığı masrafları yönetebilir, oluşabilecek yüksek maliyetli masrafların önüne geçersiniz. Ayrıca, departmanlar arası harcama oranlarını karşılaştırarak, departman verimliliği konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..