Görev Yönetimi

Geleceğin iş modelleri arasına giren uzaktan çalışma sistemine uyum sağlayın

Görev Yönetimi

Geleceğin iş modelleri arasına giren uzaktan çalışma sisteminde, ekibinizi yönetmek, giderek daha önemli hale geliyor. Çalışanlarınız bu zorlu zamanlarda işlerini düzenli olarak yürütebiliyor mu ? Peki siz, hangi çalışanınızın daha verimli olduğunu izleyebiliyor musunuz ?

Bulut-IK Görev Yönetimi ile çalışanlarınız, kendilerine atanan görevleri izleyebilir, bu görevler için harcadıkları süreleri kayıt altına alabilirler. Yöneticiler, takımları izleyebilir ve hangi çalışanların daha verimli olduklarını kolayca takip edebilirler.

Görev Yönetimi Modülü İle
• Müşterilerinizi ve projelerinizi oluşturun.
• Müşteri ve/veya projeler için görevler oluşturun ve çalışanlarınıza atayın.
• Çalışanlar, kendilerine atanan görevleri izleyebilir, çalıştıkları süreleri kayıt altına alabilirler.
• İş yükü takvimi ile çalışanlarınızın doluluğunu kontrol edin.
• Analiz ekranı ile çalışanlarınızın verimliliği izleyin.

Bulut-IK Görev Yönetimi modülü, kolay kullanım özelliği ve kullanıcı dostu arayüzü

Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..