Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..

“2007’den beri 50’den fazla firma da ve 150.000 kişi için kullanılan bordro çözümümüz ve Microsoft Azure'un güçlü altyapısıyla yanınızdayız”


• Personellere ait kimlik bildirimi, işçi giriş çıkış bildirgeleri, ücret pusulaları, bordro icmalleri, vizite kağıtları, eksik gün bildirimi, asgari geçim indirimi bordrosu, sigortalı hesap fişi, sigortalı bildirim belgesi, İşten ayrılma bildirgesi vb raporlara anlık ulaşın.