Bulut-IK Microsoft Azure teknolojisi üzerinde inşa edilmiş bir web uygulamasıdır. Microsoft’un veri güvenliği ve altyapı desteği ile uluslararası güvenlik ve veri politikalarına uygun bir altyapı sunar.

Bulut-IK Veri Güvenliği

Bulut-IK sunucularında yer alan bilgileriniz, klasik sunuculardan daha fazla güvenlik önlemleri alınan sunucularda barındırıldığı için, tehditlere maruz kalma riskiniz minimum seviyede olur. Sunucuların % 99,9 sürekli çalışma ve yedekleme sistemleri ile aktif olmasından ötürü, işletmenize ait tüm veriler, yüksek güvenlikli bir altyapı içerisinde barındırılmakta ve yedeklenmektedir.

Kullanıcı Bilgileri Güvenliği

Verilerinizin gizliliği Bulut-IK için çok önemlidir. Bulut-IK Azure Güvenlik Merkezi kullanan rol tabanlı erişim denetimi (RBAC), sağlayan yerleşik roller ile kullanıcıları ve grupları yetkilendirir ve bu bilgileri gizlilik esaslarına göre düzenler.

Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..