fbpx
Polat Holding İnsan Kaynakları Süreçlerinde Bulut-İK’yı kullanıyor

Gayrimenkul, enerji, ticaret ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Polat Holding, Pargesoft’un Bulut-İK çözümü ile insan kaynakları süreçlerini daha verimli, hızlı ve etkin bir şekilde yönetmek üzere dijital ortama taşıdı.

Polat, 60 yılı aşkın geçmişi ve tecrübesiyle Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer almaktadır.

Polat Holding İnsan Kaynakları Süreçlerinde Bulut-İK’yı kullanıyor

Polat Holding, yurt içi ve yurt dışında gayrimenkul, enerji, ticaret ve hizmet sektörlerinde faaliyetlerine devam ediyor. Merkezi, Polat Ofis Kâğıthane’de yer alan Polat Holding, yeni kurumsal yapılanma kapsamında insan kaynakları süreçlerini dijital ortama taşıyarak etkili bir şekilde yönetmek için Pargesoft’un Bulut-İK çözümünü kullanıyor.

İnsan Kaynakları Departmanı’nın hizmetleri kapsamında yer alan; izin talepleri, masraf ve avans girişleri gibi iş süreçlerini tamamen Bulut-İK üzerinden yöneten Polat Holding’de, kullanılan Bulut-İK çözümü sayesinde evrak yönetimi ve dokümantasyondan kaynaklanan iş yükü ortadan kalkarak tüm iş süreçleri dijital ortamda doğru ve etkin şekilde izlenip kontrol edilebiliyor.

Polat Holding’de özellikle izin ve masraf yönetimi için ihtiyaç duyulan çapraz onay hiyerarşileri ve yapıları, Pargesoft uzmanları tarafından kurgulanarak hayata geçirildi. Bulut-İK, Temmuz 2019’dan buyana Polat Holding İK süreçlerinin daha kolay, verimli ve evrak yükü olmadan yürütülmesini sağlıyor.