Bulut-IK Gizlilik Bildirimi

Bu gizlilik beyanı, Bulut-IK hizmetleri ve bu bildirimi görüntüleyen veya ona bağlantı sağlayan ilişkili teklifler için geçerlidir. Bulut-IK yazılımı Pargesoft Yazılım A.Ş.’ne ait bir markadır. Bulut-IK web sitesini ziyaret eden kullanıcıların bilgilerinin güvenliği Pargesoft’un veri güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliği esasına göre korunmaktadır.

Bulut-IK sistemine üye olmadığınız müddetçe sadece ziyaretçi olarak kabul edilmiş olursunuz. Herhangi bir kişisel bilginiz ve ziyaretçi kaydınız alınmamaktadır.

Sitemize üye olan kullanıcılarımızın bilgileri de veri güvenliği ve gizliliği ilkelerimize uygun olarak üçüncü taraf kişi ve firmalara paylaşılmamaktadır.

Sitemize üye olduysanız, kullanıcı adı ve bilgisini üçüncü şahıslarla paylaşmamız gerekir, şifre ve kullanıcı adınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız bizimle derhal iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemize üye olduğunuzda ürün güncellemeleri ve bilgilendirmeleri konusunda mailler alabilirsiniz. Size gönderilmiş olan mailler tamamen kişiye özel mailler olduğundan bu maillerin de üçüncü şahıslara paylaşılmamasını öneririz. Tarafımıza gönderilmiş olan maillerde bir şifreleme olmadığı için, göndermiş olduğunuz maillerin güvenliğinin garanti altına alınması ve korunması konusunda sizlerin sorumlu olduğunuzu belirtmek isteriz.

Bulut-IK olarak sitemizde yer alan bilgiler ve içerikleri, değiştirme, kaldırma, sürümlerini güncelleme ve içerikleri yenileme hakkımızı saklı tutarız.

İşveren veya okul gibi ilişkiniz bulunduğu bir organizasyon tarafından sağlanan bir e-posta adresi kullanıyorsanız, Çevrimiçi hizmetlere erişebilmek için e-postanızla ilişkili alanın sahibi:

(i) Çevrimiçi Hizmetler hesabınızı denetleyip yönetebilir ve
(ii) iletişimleriniz ve dosyalarınızın içerikleri dahil olmak üzere verilerinize erişebilir ve verilerinizi işleyebilir.

Çevrimiçi Hizmetlerin kullanımı, varsa organizasyonunuzun politikalarına tabi olabilir. Organizasyonunuz Çevrimiçi Hizmetlerin kullanımını yönetiyorsa, gizlilik ile ilgili sorularınız için yöneticinize başvurun. Bulut-IK, müşterilerimizin bu gizlilik bildiriminde belirlenenlerden farklı olabilecek gizlilik veya güvenlik uygulamalarından sorumlu değildir.

Bulut-IK

Bulut-IK bordro modülü ile SGK’ya tabi personellerin ayrıntılı sicil bilgileri takip edilebilir. Yasal mevzuatlar ve iş kanunu çerçevesinde, maaş ve ikramiye bordroları oluşturulabilir, bu uygulamalar sonrası ilgili kurumlara verilmesi gereken tüm yasal raporlar standart belge ve formatlarıyla hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir.


parallax background

Bulut-IK Bordro Yönetiminde

Ücret Bordrosu işlemlerinin doğru ve yasaya uygun bir şekilde yapılabilmesi için, genel ve yasal tanımlamaların yapılmış olması gerekmektedir. İlk adım olarak, mevzuat tarafından belirlenen yasal tanımlamaların ve çalışma şekline uygun diğer tanımların sistemde tanımlanması yapılmalıdır..